Nasza flota

NOWOŚĆ 2017 - kemping na wodzie!

Absolutna nowość wśród tzw. houseboat’ów. Przede wszystkim dlatego, że „house” musicie przywieźć ze sobą :-) RORO to jednostka przystosowana do transportu po wodzie przyczep kempingowych i mniejszych kamperów, zbudowana na bazie stabilnego, aluminiowego katamaranu.  

Decydując się na wakacje w domku na kółkach nie trzeba już ograniczać się do pobytu na zatłoczonych i gwarnych polach kempingowych! Dzięki RORO każdy „szczur lądowy” może zasmakować niezapomnianych wrażeń do niedawna dostępnych jedynie wodniakom. Warto poznać Mazury z zupełnie innej perspektywy!

Tego jeszcze nie było!  Całkowicie nowa formuła spędzania czasu na wodzie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy…..pływający dom z tarasem i prywatną plażą.  Uważasz, że dostępne na rynku jachty i houseboat’y są zbyt ciasne, lub mało funkcjonalne?  A może pływałeś już wszystkimi i czekasz na coś nowego? WATERCAMP jest właśnie czymś nowym.  To propozycja także dla tych wszystkich, którzy nie są jeszcze zdeklarowanymi „wodniakami” a chcieliby spróbować jak to jest każdego dnia odwiedzać nowe zakątki Wielkich Jezior Mazurskich nie wychodząc z „domu”.

Silnik Rotax 80 KM
Długość 2,54 m
Szerokość 1,05 m
Załoga 2 osoby
Silnik Rotax 100 KM
Długość 2,69 m
Szerokość 1,16 m
Załoga 2 osoby

 

Silnik 9.8 KM
Długość 4,30 m
Szerokość 1,83 m
Załoga max. 6 osób

 

Stylowa rekreacyjna łódź motorowa. Wygodna i stabilna i idealna do rodzinnych wycieczek lub wypadów wędkarskich

Silnik 9.8 KM
Długość 4,83 m
Szerokość 1,87 m
Załoga max. 6 osób

 

Stylowa rekreacyjna łódź motorowa. Wygodna i stabilna i idealna do rodzinnych wycieczek lub wypadów wędkarskich