Watercamp 1050

Tego jeszcze nie było!  Całkowicie nowa formuła spędzania czasu na wodzie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy…..pływający dom z tarasem i prywatną plażą.  Uważasz, że dostępne na rynku jachty i houseboat’y są zbyt ciasne, lub mało funkcjonalne?  A może pływałeś już wszystkimi i czekasz na coś nowego? WATERCAMP jest właśnie czymś nowym.  To propozycja także dla tych wszystkich, którzy nie są jeszcze zdeklarowanymi „wodniakami” a chcieliby spróbować jak to jest każdego dnia odwiedzać nowe zakątki Wielkich Jezior Mazurskich nie wychodząc z „domu”.

Nasz WATERCAMP to połączenie stabilnego aluminiowego kadłuba katamaranu z komfortowo wyposażoną przyczepą kempingową.  Od początku do końca stworzony został w firmie WATERBUS specjalizującej się w tego rodzaju konstrukcjach która, wykorzystując wieloletnie doświadczenie zaprojektowała i wykonała tą oryginalną jednostkę. Opatentowany kształt pływaków, zapewnia doskonałą stabilność i dużą wyporność jednostki.  

Łączy ona w sobie funkcjonalność i przestrzeń oferowaną przez nowoczesne przyczepy kempingowe ze stabilnością i małym zanurzeniem kadłuba aluminiowego katamaranu.  Dzięki asymetrycznemu umieszczeniu części mieszkalnej, uzyskaliśmy szerokie i wygodne przejście pomiędzy obszernym kokpitem dziobowym, gdzie ulokowano stanowisko sternika i narożną kanapę ze składanym stołem i platformą na rufie.  Tu, znajdują się wygodne schodki, którymi można wyjść na obszerny pokład słoneczny.

WATERCAMP jest napędzany ekonomicznym i niezawodnym silnikiem Yamaha High Thrust o mocy 9,9 KM, który zapewni prędkość podróżną ok 10-12 km/h, przy zużyciu paliwa na poziomie 2 litrów na godzinę.

Prowadzenie go nie wymaga posiadania jakichkolwiek uprawnień.  Małe zanurzenie i wygodne wyjście na dziobie umożliwia cumowanie przy brzegu, co jest niemożliwe w przypadku innych jednostek pływających dostępnych w czarterze.

Komfortowe wyposażenie WATERCAMP’a sprawi, że z pewnością zechcenie popłynąć nim ponownie.  Lodówka, kuchnia gazowa, łazienka z prysznicem i wc, osobna umywalka, czy ogrzewanie to dopiero początek.

Znajdziecie tu również klimatyzację, zasilanie 220 V, zapewniane przez nowoczesny i cichy agregat inwertorowy firmy Honda, naziemną telewizję cyfrową DVB-T, DVD, radio z CD.  

Dzięki osobnym zamykanym sypialniom z dużym podwójnym łóżkiem i łóżkiem piętrowym a także składaną koją w części środkowej wygodnie może tu spać nawet 6 osób.  Każde okno wyposażone jest w roletę przeciwsłoneczną i moskitierę.

W wyznaczeniu trasy, znalezieniu ciekawego miejsca do cumowania, lub wyszukaniu kryjówek największych okazów ryb pomoże Państwu nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne urządzenie firmy GARMIN.

 

Dane techniczne:

Długość całkowita 10,50 m
Szerokość całkowita 3,30 m
Zanurzenie 0,20-0,30 m
Wysokość nad linią wodną 3,30 m
Ciężar 2500 kg
Ilość koi 4 + 2
Wysokość w kabinie 2,15 m
Silnik 9,9 KM - Yamar
Prędkość 8-10 węzłów
Zbiornik paliwa 20 l
Ogrzewanie Gazowe Trumatic
Wyposażenie dodatkowe Radio CD, DVD + TV DVB-T, klimatyzacja, agregat prądotwórczy